Proszek do korzeni Maca: Co powinieneś wiedzieć?

Lusty: pełen lub scharakteryzowany zdrową energią. (Jego połyskująca cera olśniewa w promiennej energii, a pod jej spojrzeniem czuje się pocałowany słońcem).

Pustka: intensywne pożądanie seksualne lub apetyt; gorący entuzjazm, skromność lub rozkoszuj się. (Czuł głęboki żądzę życia, spojrzał na jej połyskliwą cerę i pożądany z chęcią na jej pożądliwością. Ciężar)

Chcesz pożądania? Chcesz pożądliwości, że ​​chciwość, że kursy przez żyły i lada przez pory jak ciepłe letnie dni?

Następnie chcesz otrzymać proszek z korzenia macy. Tak, dziecko. Chcesz tego.

Będziemy po prostu szybko rozmawiać o maka w proszku, o tym, czym jest i co robi dzisiaj. To był mój ulubiony dodatek, który przez ostatnie kilka miesięcy był trochę od czasu do czasu, ale jeszcze niedawno odkryłem, co może zrobić dla Twojej skóry.

Tak więc, szybki przegląd proszku z korzenia macy i przepis można spróbować w romantycznym blasku własnej łazienki. Twoja łazienka jest romantyczna, czyż nie? Nic nie mówi o miłości jak ubikacja w rogu.

Inkowie polegali na korzeniach maca, aby zapewnić im zdrowie, witalność, a to, co można było tylko przypuszczać, to inaczej światowe libido. Życzliwa grupa, Inkowie.

Do dziś korzeń macy jest nadal uprawiany wysoko w Andach, a ostatnio wiele uwagi poświęcono mu na zdolność do mówienia organizmowi, aby zrównoważyć hormony, podczas gdy zwiększa energię i dostarcza mnóstwo ważnych składników odżywczych.

Niektórzy ludzie nazywają to super jedzeniem.

Nazywam to "Wcześniej dzisiejszego popołudnia byłem zmęczony, ale teraz jestem gotów podbić świat".

Maca korzeń jest w rzeczywistości w tej samej rodzinie co kapusta i brokuły, ale nie smakują nic podobnego. Maca jest prawie słodka w smaku i dodaje pysznej głębi do moich zielonych koktajli (co jest tak jak zwykle konsumuję).

To właśnie to, co nazywamy "adaptogenami", oznacza, że zwiększa zdolność organizmu do gojenia się, przystosowywania się do stresu i nowych sytuacji oraz jest korzystne dla twojego ogólnego dobrego samopoczucia fizycznego. I chociaż nie zawiera żadnych fitoestrogenów lub innych właściwości hormonalnych, ma unikalną zdolność do wabienia ciała do regulowania własnych hormonów w sposób zdrowy. Jest to klina pełna śladowych minerałów i witamin takich jak B6, niacyna, ryboflawina i witamina C. (T tu całkowita informacja żywieniowa).

Można tu spotkać takie nazwy jak "Peruvian Ginseng" i "Peru's Natural Viagra", aby dać Ci tylko wyobrażenie o tym, co może robić (hem, energia i.... uh... yeah.)

Ale to nie tylko pomaga mężczyznom. Maca nie dyskryminuje mężczyzn i kobiet w rozmowach z układami hormonalnymi, zarówno w wyrównywanie hormonów. Kobiety używają go, aby zwiększyć libido, złagodzić objawy menopauzy, zwiększyć płodność i (nigdy w to nie uwierzą) nieznacznie zwiększyć rozmiar piersi i startuje, aby osiągnąć bardziej klepsydralny wygląd. Jeśli jednak obawiasz się, że maca może sprawić, że będziesz tłusty, istnieją pewne dowody sugerujące, że maca rzeczywiście pomaga Ci schudnąć w miejscach, w których możesz potrzebować (np. w żołądku), ponieważ pomaga to przyspieszyć metabolizm.

To jest to nieedukacyjne zgadnięcie, a być może całkowicie błędne, ale wyobrażam sobie, że balansując hormony, zachęca organizm do "wypełniać i zmieniać kształt" w kobiecy sposób. Niech jednak będzie wiadomo, że nie sugeruję, aby było to jakieś super reshaper dla waszej sylwetki. Nie ma jeszcze magicznej pigułki. Nie biorę go regularnie, więc nie mogę mówić osobiście do boobgrowth (to powinno być jedno słowo i w słowniku).

I, podobnie jak we wszystkim, powinieneś ograniczyć użycie macy, ponieważ zbyt wiele/ zbyt wiele/ zbyt szybko/często może opodatkować nadnercza, prowadzić do bezsenności lub dawać więcej szumu niż szukasz.

Co do tego, gdzie można go kupić? Amazon, oczywiście, zioła Mountain Rose i Vitacost wszystkie sprzedają je, a można go znaleźć w prawie każdy naturalny żywność przechowuje się w tych dniach.

Nie zamierzamy mówić o wiele więcej na temat wewnętrznych korzyści dla zdrowia maca, więc jeśli chcesz się o tym dowiedzieć, tutaj jest jeszcze kilka dyskusji na ten temat:

Okay. To jest właśnie ta część, z którą jestem bardzo podekscytowany. Otrzymuję TONS e-maili pytających mnie, co zrobić z hormonalnymi złamaniami i trądzikiem. Czy nie brzmi to jak maka może trochę pomóc? Może może? (Musicie się zdecydować - mówię tylko ").

Plus. Maca, stosowana miejscowo jako maska lub w peeling, dała mojej skórze nowe życie, blask i wigor. Używam go od około dwóch tygodni jako peeling, ale z nim też wykonałem dwie lub trzy maseczki do twarzy. Nie zmiękczają one tak samo jak inne składniki maski czy peelingu. Chodzi przede wszystkim o to, aby dać siłę, klarowność i wigor.

Na razie nie przeprowadzono jeszcze wielu badań na temat miejscowego wykorzystania korzenia macy (choć istnieje dostawca produktów macech, który twierdzi, że ich badania wykazały, iż strukturalnie wzmocniły jędrność skóry i zwiększyły jej wewnętrzne zdolności ochronne), ale firmy zajmujące się pielęgnacją skóry zaczynają się chwytać i oferują produkty makakowe w wielu postaciach. Skoczemy na nich tutaj, jednak z tą łatwą, jędrną, chropowatą maską na twarz.

Oto więc to, co kocham w tym wszystkim: zamawiam torebkę z maką w proszku, a następnie biorę łyżeczkę herbaty w koktajlu, kiedy potrzebuję dodatkowej energii zing,

Maca Powder

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Proszek do korzeni Maca: Co powinieneś wiedzieć?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*